Milé klientky, milí klienti,
chvíle znovuotevření salonu se, pevně doufám, blíží, a protože se na mě obracíte s dotazy na možné objednání, uvedu zde několik informací k přijímání objednávek.

  • Dokud nebudou otevřeny školy a školky bude nabízených termínů málo…
  • Dočasně bude nedostupný on-line objednávkový systém (ráda bych předešla zdvojení objednávek)
  • Na pražskou pobočku budu nabízet termíny na pondělky i pátky (bohužel jen některé…), pobočku v Jílovém u Prahy se budu snažit otevřít všechny zbývající dny – úterý, středu i čtvrtek, bohužel jen dle aktuálních možností – vzhledem k uzavřeným vzdělávacím ústavům…

Konkrétněji:

PRAHA
Předpokládám, že Velikonoční pondělí stále nebude jasno, takže první před-objednávky do pražské pobočky přijímám na pátek 17. 4. (celý den), a to pouze telefonicky:-) Děkuji za pochopení. Další jisté páteční termíny, pokud Vláda dovolí, je 1. 5. (svátek práce:-) a 8. 5. Oba dny opět od nevidím do nevidím!

Jílové u Prahy
Dopolední termíny závisí na otevření školky. Nicméně se budu snažit alespoň pár dopoledních termínů nabídnout.
Každopádně, pokud bude po Velikonocích možno otevřít, pak budu na jílovské pobočce celé úterý 14. 4. a čtvrtek 16. 4. V dalších týdnech dle domluvy.

Již nyní je tedy možné se objednat – telefonicky, nebo sms, na „první otevřený pátek“ v Praze, nebo „první otevřené úterý, středu, čtvrtek“ v Jílovém u Prahy.

Krásné jarní dny!
Sandra